Згорнути
Для дітей

Рівень 1 = реєстрація. отримання статусу Premium - учасник програми лояльності

Рівень 2. Робимо 2 замовлення протягом року як преміум - клієнт = отримуємо vip-статус.Віп - покупець вже має знижку 5% , якщо робить замовлення не рідше 2-ух раз на рік.

Рівень 3. Віп клієнт робить 3-й в році замовлення і переходить в Golden - покупці. тепер у нього 7% знижки.
Протягом року (від дати переходу в статус) він повинен робити 3 покупки.

Рівень 4. Golden - клієнт робить 4-й замовлення і переходить в Platinum - статус. тепер у нього 10% знижки.
Протягом року (від дати переходу в статус) він повинен робити 4 покупки.

Premium - статус
Golden - статус
Platinum - статус
Для спорту
Дропшіпперам - особливі умови
Дропшіпперам - особливі умови

Хочете заробляти на дому?

Чи маєте продає сторінку в інтернеті?

Для вас найкомфортніші умови для роботи:

  • Знижка 20%
  • Висилка безпосередньо покупцеві
  • Заміри всьому взутті - взуття в наявності
  • Багатий асортимент для всієї родини
  • Приймаємо поверненню не підійшла клієнтові взуття
Укр Рус

Угода користувача

На виконання вимог Закону України "Про захист персональних даних" даю згоду продавця, а такоже его відокремленім підрозділам на Обробка моїх персональних даних з метою забезпечення реализации цивільно-правових отношений, надання / отримання та Здійснення розрахунків за Придбані товари / послуги, в тому чіслі Шляхом кредитування.

Ця згода чинна з моменту ее акцептування, та в течение одного року.

Кроме того, я підтверджую, что я повідомленій / а (без Додатковий письмовий ПОВІДОМЛЕННЯ) про права, Встановлені Законом України "Про захист персональних даних", мету збору Даних та про ті, что мої персональні дані передаються продавцем з метою Надання, Отримання та Здійснення розрахунків за Придбані товари / послуги, а такоже ознайомлений з положенням про обробка і захист персональних даних у базах персональних даних, володільцем якіх є продавець. ( Посилання на агентство текст положення )

Я також погоджуюсь з тим, что Продавець має право надаваті доступ та передаваті мої персональні дані третім особам без будь-якіх Додатковий Повідомлень, які не змінюючі при цьом мети їх обробкі.В тому чіслі, на перевірку зазначеної в даній Заявці информации та не заперечую про передачу для можливости необхідного з'ясування даної информации третім особам, під Якими розумію: фінансові установи, колекторські компании, оператори мобільного та поштового зв'язку, інші Фізичні та / або юридичні особи.

Чи не заперечую относительно Перевірки информации у відповідніх бюро кредитних історій з метою з'ясування відомостей, Які стосують Виконання мною взяти на себе зобов'язань за договорами (в т.ч. кредитним), у випадка наявності таких, тім самим Розуміючи, что про ' єм информации, яка буде перевірятіся, может включать в себе інформацію, яка стосується банківської Таємниці, и з'ясування якої буде такою, яка буде повний та достатності для розуміння мого СОЦІАЛЬНОГО, майнового стану, платоспроможності та несення можлівої подальшої майнової відповідальності, у випадка ее необхідності.

Юридична і контактна інформація:

ФОП Буркун В.Н.

69000 г. Запорожье, ул. Патріотична 74, м-н Сан-Даль

тел. 066-871-69-79 sandalpochta@gmail.com

Публічна оферта

загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією «Інтернет-магазину взуття sandal.zp.ua», далі за текстом - «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин sandal.zp.ua, далі по тексту - «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця sandal.zp.ua (далі - «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» - моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» - відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» - компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» - фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» - вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині sandal.zp.ua, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині sandal.zp.ua;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині sandal.zp.ua;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині sandal.zp.ua;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину sandal.zp.ua і наявний.

4.2. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.3. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Способи оплати замовлення

5.1. Післяплатою за умови попередньої оплати 50 грн на банківський рахунок Продавця. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Онлайн оплата повної або часткової вартості замовленого товару. Оплата здійснюється за допомогою платіжної системи LIQPAY картами Visa / MasterCard. Прі не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.3. Повна або часткова оплата замовлення на банківські реквізити продавця.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де і здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно законодавства України.

Права та обов'язки сторін:

7.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначне невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різній колірній передачі моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин sandal.zp.ua залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті sandal.zp.ua

9.2. Інтернет-магазин sandal.zp.ua створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині sandal.zp.ua замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин sandal.zp.ua використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України "Про електронну комерцію".

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.