Згорнути
Для дітей

Рівень 1 = реєстрація. отримання статусу Premium - учасник програми лояльності

Рівень 2. Робимо 2 замовлення протягом року як преміум - клієнт = отримуємо vip-статус.Віп - покупець вже має знижку 5% , якщо робить замовлення не рідше 2-ух раз на рік.

Рівень 3. Віп клієнт робить 3-й в році замовлення і переходить в Golden - покупці. тепер у нього 7% знижки.
Протягом року (від дати переходу в статус) він повинен робити 3 покупки.

Рівень 4. Golden - клієнт робить 4-й замовлення і переходить в Platinum - статус. тепер у нього 10% знижки.
Протягом року (від дати переходу в статус) він повинен робити 4 покупки.

Premium - статус
Golden - статус
Platinum - статус
Для спорту
Дропшіпперам - особливі умови
Дропшіпперам - особливі умови

Хочете заробляти на дому?

Чи маєте продає сторінку в інтернеті?

Для вас найкомфортніші умови для роботи:

  • Знижка 20%
  • Висилка безпосередньо покупцеві
  • Заміри всьому взутті - взуття в наявності
  • Багатий асортимент для всієї родини
  • Приймаємо поверненню не підійшла клієнтові взуття
Укр Рус

Типові запитання покупців і відповідей на них



Zadat_vopros Шановні покупці!

Нарешті в інтернет магазині взуття Сандаль створена сторінка для ВІДКРИТОГО спілкування з вами!

На цій сторінці "питань і відповідей" Ви - наші улюблені ПОСТІЙНІ покупці - залишайте свої відгуки про нас Laughing .

Для потенційних клієнтів інтернет магазину взуття Сандаль це можливість отримати вичерпну відповідь на Ваше запитання.

Увага! Ця сторінка створена насамперед для питань ЗАГАЛЬНОГО характеру, для відгуків про якість обслуговування і пропозицій по роботі інтернет-магазину взуття.

З конкретної моделі, а також відгуки про неї необхідно ставити безпосередньо зі сторінки продукту - тоді питання і відповіді відображаються безпосередньо під описом взуття. Ця інформація буде корисна для покупців, які хочуть зробити свій вибір.

А тепер - ПРО ОСНОВНОМУ! Колектив інтернет магазину взуття Сандаль - це згуртована і дружна команда ПОЗИТИВНИХ людей! Тому необгрунтованим негативним повідомленнями - не місце на нашому сайті Wink ! Але ми завжди відповімо на обґрунтованих конструктивну критику на нашу адресу. А ще будемо раді веселому пристойному Embarassed анекдоту!

Приємного нам всім спілкування !!!

Розкрити описПриховати опис

Всього питань: 623

151

Спасибо за оперативную работу и за то, что всегда идете навстречу клиенту, хороших вам продаж.

Спасибо за отзыв!!! Было приятно с Вами работать, ждём еще заказики)))

152

а 38
размер есть можно ли оплатить товар после получение

Здравствуйте! Задайте вопрос под конкретной моделью, которая интересует. Или напишите артикул модели.

153

Спасибо за обувь, Доставка быстрая. Качественный товар. Цены супер, особенно по акциям!

Спасибо и Вам за заказ! Было приятно с Вами работать. Рады будем помочь при следующем заказе)))

154

Добрый день скажите пожалуйста модель
Зимние стильные кроссовки BF27-5
41 размера, на широкую и подьемистую ногу подойдут? И если я закажу могу померять в магазине, чтоб если окажутся малы, не брать?

Здравствуйте! Модель на узкую и среднюю ножку, на большой подъём не подойдут. Примерка возможна у нас в магазине, но предварительно нужно оформить заказ на сайте. После оформления наш менеджер свяжется с Вами.

155

я заказал 13 декабря туфли на Харьков когда будет доставка чтото долго

Здравствуйте! По Вашему заказу 15461 от 14.12 предоплаты не поступало, поэтому посылку не отправляли.

156

Здравствуйте, а сумка 646 в черном цвете будет еще в наличии?

Здравствуйте! Возможно во второй половине января, если они будут на складе.

157

Можно узнать высоту каблука у модели FC- H 113. И если можно сразу пишите в описании модели высоту каблука. За ранее спасибо

каблук 9 см

158

Заказывала дутики мужские и женские - спасибо огромное!!! Отличное качество, замечательная цена! Очень быстро и четко работает интернет-магазин!!! Успехов Вам!

Спасибо за отзыв! Было очень приятно с Вами сотрудничать, ждём еще заказы)))

159

Здравствуйте! Есть ещё Демисезонные сапожки с бахромой Z678 син. в 35 размере?

Здравствуйте! Есть в наличии, можете оформлять заказ.

160

Вчера получила посылочку и осталась в восторге! Все вполне достойного качества (за такую цену это шикарно))) Очень благодарна менеджеру Виктории за ее небезразличие к клиентам и грамотное общение. Обязательно буду покупать еще!

Спасибо большое за тёплый отзыв!!! Благодаря таким покупателям, как Вы, есть желание работать и улучшать наш сервис))) Будем рады новым заказам!

Задати питання
Укажите, на этот email Вам прийдет ответ

none