Типові запитання покупців і відповідей на них
Шановні покупці!
Нарешті в інтернет магазині взуття Сандаль створена сторінка для ВІДКРИТОГО спілкування з вами!
На цій сторінці "питань і відповідей" Ви - наші улюблені ПОСТІЙНІ покупці - залишайте свої відгуки про нас
.
Для потенційних клієнтів інтернет магазину взуття Сандаль це можливість отримати вичерпну відповідь на Ваше запитання.
Увага! Ця сторінка створена насамперед для питань ЗАГАЛЬНОГО характеру, для відгуків про якість обслуговування і пропозицій по роботі інтернет-магазину взуття.
З конкретної моделі, а також відгуки про неї необхідно ставити безпосередньо зі сторінки продукту - тоді питання і відповіді відображаються безпосередньо під описом взуття. Ця інформація буде корисна для покупців, які хочуть зробити свій вибір.
А тепер - ПРО ОСНОВНОМУ! Колектив інтернет магазину взуття Сандаль - це згуртована і дружна команда ПОЗИТИВНИХ людей! Тому необгрунтованим негативним повідомленнями - не місце на нашому сайті
! Але ми завжди відповімо на обґрунтованих конструктивну критику на нашу адресу. А ще будемо раді веселому пристойному
анекдоту!
Приємного нам всім спілкування !!!

Всього питань: 623
Добрый день. Можно заказать 3 пары обуви, перед оплатой на почте померять и оплатить за те которые подошли
Добрый день! Можно, но за каждую пару прийдется делать предоплату 50 грн, и отправлять тремя посылками. Если отправить одной посылкой, вы не сможете выбрать одну-две, или всё забираете или от всего отказываетесь. Новая почта не имеет права делить товар в посылке.
Здравствуйте,я заказывала сегодня обувь зимнюю по роспродаже,а у вас выходной,цена будет завтра такая же или по новой цене
Здравствуйте! Цена будет такая же, как в заказе.
Вы работаете по дропшиппингу?
Так, працюємо. Пишіть у вайбер або зателефонуйте, розповімо умови. Консультація о телефону с 9 до 17 пон-пт, 9 до 15 сб, неділя - вихідний.
Яка предоплата
Так як вказано на сайті - або повна оплата, або 50 грн предоплата по замовленню.
Хочу сотрудничать
Будемо раді! Напишіть нам у вайбер, скинемо умови співпраці.
Можу я здійснити оплату за товар при отриманні на відділенні н.пошти.
В нас обов"язкова предоплата 50 грн по замовленню.
Здравствуйте,возможно ли работать по дропшипинге?
Доброго дня! Так, напишіть нам у вайбер, скинемо умови співпраці.
Здравствуйте, хочу уточнить детали по дропшипингу? Спасибо
Добрий день! Напишіть нам у вайбер, вишлемо умови співпраці.
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, чи є в Києві у вас фізичні магазини та де саме?
Добрий день! Немає, відправка тільки Укрпоштою та Новою почтою.
Доброго дня! Отримала учора своє замовлення. Черевики дуже зручні та комфортні. Дякую за професійне обслуговування та допомогу під час вибору розміру. Впевнена, що це не остання моя покупка в Вашому магазині👍
Дуже дякуємо за відгук! Носіть із задоволенням, чекаємо нових замовлень)