Типові запитання покупців і відповідей на них
Шановні покупці!
Нарешті в інтернет магазині взуття Сандаль створена сторінка для ВІДКРИТОГО спілкування з вами!
На цій сторінці "питань і відповідей" Ви - наші улюблені ПОСТІЙНІ покупці - залишайте свої відгуки про нас
.
Для потенційних клієнтів інтернет магазину взуття Сандаль це можливість отримати вичерпну відповідь на Ваше запитання.
Увага! Ця сторінка створена насамперед для питань ЗАГАЛЬНОГО характеру, для відгуків про якість обслуговування і пропозицій по роботі інтернет-магазину взуття.
З конкретної моделі, а також відгуки про неї необхідно ставити безпосередньо зі сторінки продукту - тоді питання і відповіді відображаються безпосередньо під описом взуття. Ця інформація буде корисна для покупців, які хочуть зробити свій вибір.
А тепер - ПРО ОСНОВНОМУ! Колектив інтернет магазину взуття Сандаль - це згуртована і дружна команда ПОЗИТИВНИХ людей! Тому необгрунтованим негативним повідомленнями - не місце на нашому сайті
! Але ми завжди відповімо на обґрунтованих конструктивну критику на нашу адресу. А ще будемо раді веселому пристойному
анекдоту!
Приємного нам всім спілкування !!!

Всього питань: 623
Ми отримали нам підійшло!
Дякуємо за черевички, за обидві пари. Сподобались і нам і нашому хлопчику😊. Навіть за той кульочок в упаковці, який був дуже до речі😊. Гарних торгів вам!
Отримала черевики, дякую за швидку доставку і за гарну якість
сердечно вам дякую🫶за довіру🤗
Дуже дуже класні👍👍👍
Отримала дві пари взуття. Все супер - і колір, і якість. Дівчата, щиро дякую за допомогу у виборі розміру. Все підійшло. Буду рекомендувати всім ваш магазин. Всіх вітаю з наступаючими святами. Миру, щастя, здоров'я, посмішок та позитиву на кожен день.
Дякуємо за вибір та довіру,з наступаючими святами ,здоровья та миру вашій родині
Маломерки,Чи номер в номер
Доброго ранку,яка саме модель вас цікавить?
Різний виробник по різному відшиває,тому працюємо по замірам устілки
Доброго дня. Отримала замовлення. Все підійшло. Дякую. Гарного тихого дня.
Дякуємо за товар. Все підійшло. Миру вам і успіхів в роботі.🇺🇦
Доброго вечора. Дякую за дуже швидку доставку та оперативність. Все добре підійшло по розміру. Мирного неба та гарних продаж.
Чобітки забрали , підійшли чудово