Типові запитання покупців і відповідей на них
Шановні покупці!
Нарешті в інтернет магазині взуття Сандаль створена сторінка для ВІДКРИТОГО спілкування з вами!
На цій сторінці "питань і відповідей" Ви - наші улюблені ПОСТІЙНІ покупці - залишайте свої відгуки про нас
.
Для потенційних клієнтів інтернет магазину взуття Сандаль це можливість отримати вичерпну відповідь на Ваше запитання.
Увага! Ця сторінка створена насамперед для питань ЗАГАЛЬНОГО характеру, для відгуків про якість обслуговування і пропозицій по роботі інтернет-магазину взуття.
З конкретної моделі, а також відгуки про неї необхідно ставити безпосередньо зі сторінки продукту - тоді питання і відповіді відображаються безпосередньо під описом взуття. Ця інформація буде корисна для покупців, які хочуть зробити свій вибір.
А тепер - ПРО ОСНОВНОМУ! Колектив інтернет магазину взуття Сандаль - це згуртована і дружна команда ПОЗИТИВНИХ людей! Тому необгрунтованим негативним повідомленнями - не місце на нашому сайті
! Але ми завжди відповімо на обґрунтованих конструктивну критику на нашу адресу. А ще будемо раді веселому пристойному
анекдоту!
Приємного нам всім спілкування !!!

Всього питань: 623
Чи приймаєте оплату Пакунок школяра?
Доброго дня,посилочку отримала,кросівочки підійшли ідеально просто,щиро дякую Вам за довіру,вдячних Вам клієнтів, мирного та тихого вечора Вам,ще раз дякую за довіру 🤗🤗🤗🤗🤗
Доброго вечора!
Нам все підійшло
Дякую
Гарних продаж та мирного неба!
Доброго дня.Отримала посилку!Дякую все підійшло.
Добрий день. Дякую за швидку доставку. Взуття чудове.
Доброго дня, Дякую швидка доставка. Все підійшло. Дитяче взуття підійшло ідеально .
Доброго ранку,дякуємо за вибір за довіру,гарного та мирного дня
Доброго дня, посилочку сьогодні забрала, дуже дякую, гарного вечора.
Доброго дня, отримала посилочку, дуже все сподобалось,дякую за швидку доставку
Добрий день. Я також з Запоріжжя, скажіть, а у вас тільки онлайн чи є і магазин в Запоріжжі щоб приїхати поміряти. Якщо ні то якщо не підійде розмір як я зможу замінити чи повернути взуття?
Доброго вечора
Так,є примірка на пошті,обмін та повернення
Передоплата 100 грн на карту ФОП як страховка за пересилку
Доброго вечора! Чи можна розрахуватися пакунком школяра? дякую
Доброго вечора
Тільки у однієї вийшло через сайт лікпеєм з карти приват