Типові запитання покупців і відповідей на них
Шановні покупці!
Нарешті в інтернет магазині взуття Сандаль створена сторінка для ВІДКРИТОГО спілкування з вами!
На цій сторінці "питань і відповідей" Ви - наші улюблені ПОСТІЙНІ покупці - залишайте свої відгуки про нас
.
Для потенційних клієнтів інтернет магазину взуття Сандаль це можливість отримати вичерпну відповідь на Ваше запитання.
Увага! Ця сторінка створена насамперед для питань ЗАГАЛЬНОГО характеру, для відгуків про якість обслуговування і пропозицій по роботі інтернет-магазину взуття.
З конкретної моделі, а також відгуки про неї необхідно ставити безпосередньо зі сторінки продукту - тоді питання і відповіді відображаються безпосередньо під описом взуття. Ця інформація буде корисна для покупців, які хочуть зробити свій вибір.
А тепер - ПРО ОСНОВНОМУ! Колектив інтернет магазину взуття Сандаль - це згуртована і дружна команда ПОЗИТИВНИХ людей! Тому необгрунтованим негативним повідомленнями - не місце на нашому сайті
! Але ми завжди відповімо на обґрунтованих конструктивну критику на нашу адресу. А ще будемо раді веселому пристойному
анекдоту!
Приємного нам всім спілкування !!!

Всього питань: 623
У вас є програма пакунок школяра?
Доброго дня,немає
Чи працюєте по програмі зимова підтримка?
ні
Доброго дня,вже працює,робите замовлення на сайті та одразу через сайт сплачуєте
Чи можна у вас розраховуватися програмою тепла зима?
Доброго дня,так,на сайті робите замовлення і через сайт онлайн оплату робите
Доброго дня
Вчора забрали взуття
Нам дуже сподобалось, зручне та тепленьке, дуже вам вдячна ☺️
Доброго дня, чи діє у вас програма тепла зима 6500?
Доброго дня,так,оплата через сайт онлайн
Подскажите пожалуйста у вас можно рассчитывается по программе Зимова підтримка 6 500 грн?
Доброго ранку,так,через сайт оплата онлайн
Можно оплачувати товар на почте належним платежем.При получении товара
Доброго дня
Якою поштою?
Ви працюєте з пакунком школяра? Якщо так,то хочу замовити черевики дитині.
Доброго ранку
Нажаль ні,тільки зимова підтримка 6500
Підкажіть будь ласка у вас можна розрахуватись зимовою підтримкою 6 500
Так,на сайті робите замовлення і оплачуєте онлайн
Добрий вечір, отримала посилку, все добре, дякую. Якість гарна, доставка супер швидка, розмір підійшов . Дякую Вам